Затарься по повній!

Про компанію

Ласкаво просимо!

Ми, працюємо у сфері риболовлі вже протягом тривалого часу. Робота з людьми, які обрали таке хобі, дуже цікаві і що виділяє їх із сірої повсякденної маси, це вміння ділитися порадою та накопиченим за довгі роки досвідом. На перший погляд це не найцікавіше та найцікавіше заняття риболовля. Підніматися в холодний ранній ранок, а то й ніч, щоб накопати черв'яків, замішати макухи, одягнути рибальський костюм, гумові чоботи і в усьому цьому ще дістатися водоймища, а потім цілий день розмахувати вудкою, без жодної гарантії на улов... Але варто лише заглибитися у весь цей процес, і розумієш. Що це більше ніж хобі, це гра, свого роду полювання, в якому не потрібно гасати з рушницею в різні боки і переживати, чи трапиться сьогодні взагалі хоч щось? Замість сидіти на березі озера, дихаючи прекрасним повітрям, просто відпочивати. Займаючись при цьому улюбленою справою ― рибалкою.

За весь час роботи, ми мали можливість спілкуватися з багатьма рибалками. Як любителями, і з професіоналами. Вони завжди раді поділитися своїм досвідом, ми теж як і всі рибалки, будемо раді допомогти вам, якщо у вас виникли питання. Дивно те, що навіть інформація, яку дасть професіонал, не буде так беззаперечно працювати, як він сказав. Чому ж? Тому що кожне водоймище унікальне, і риба теж любить вередувати. Що і робить рибалку ще цікавішою і не одноманітною. Скільки б ви не їздили на рибалку, і яким би уловом не раділи, ви ніколи не скажете, що вона була такою самою, як і минулого разу. Це і є унікальність. А унікальність ― - це інтерес. А відпочинок, має бути цікавим! :)

В наявності є асортимент рибальських мереж для промислового лову по висоті та осередках. Мережі повністю готові до використання та застосовуються у промисловому рибальстві згідно із законом України Тваринному світі. Відповідно до закону України Про тваринний світ усі товари розміщені на сайті компанії призначені лише для промислового лову!! За неправомірне використання цієї продукції відповідальність несе сам споживач!!! Заборонені знаряддя добування об'єктів тваринного світу. Для добування об'єктів тваринного світу забороняється виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних приманок, колючих, давлячих і капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем (електровудків), вибухових речовин, пташиного клею та монониткових (ліскою) мереж (крім призначених для промислового лову) інших засобів, заборонених законом.

 

Якщо у вас є якісь питання, звертайтеся за контактними телефонами, вказаними на сайті.